ANGLICKÝ TÁBOR 2024

TÉMA: TIME TRAVEL ADVENTURE

Pojďte s námi zažít další dobrodružství při výuce angličtiny v Life Center!
Jednoho dne najde chlapec a jeho přátelé záhadný vzkaz… a STROJ ČASU!

Představte si … společné cestování časem … Představte si ty úžasné věci, které zažijeme, ta úžasná místa, která navštívíme, slavné osobnosti, které na nás čekají – v minulosti i v budoucnosti. Jste připraveni? Time is ticking away … Čas běží … TIME TRAVEL ADVENTURE!!! Jdeme na to!

Jak naše každodenní dobrodružství bude vypadat: Interaktivní workshopy angličtiny, kreativní workshopy, venkovní akční hry, každodenní dopolední a odpolední aktivity „move and speak“ včetně hudby, písniček a pohybu + napínavé skupinové aktivity venku.

KDE: Hrdoňovická 18, Horni Počernice, každý den 9:00 (děti můžou přicházet od 8:30) – 16:30 (vyzvednutí do 17:00), pátek 5.7. budeme mít společnou oslavu společně s rodiči od 16:00 do 17:00

Svačina, oběd a pití bude zajištěno (v případě potřeby zajistíme i bezlepkovou variantu, pokud má vaše dítě více potravinových alergií a omezení, žádáme o nošení vlastního jídla – dle toho bude dle domluvy upravena cena tábora).

Pro koho a kdy: pro děti ve věku 6 – 15 let v termínu 1. – 5. 7. 2024. Tábor bude probíhat v našich prostorách v Horních Počernicích.

Naše anglická dobrodružství v Life Center jsou navržena tak, aby podporovala děti v učení a mluvení anglicky v podpůrném a zábavném prostředí. Vedoucí našich týmů a dobrovolníci jsou anglicky (rodilí mluvčí) a česky mluvící.  Naše dobrodružství jsou založena na křesťanských hodnotách a souvislostech.

Připojte se k nám na další dobrodružnou anglickou výpravu!

Děkujeme za vaši důvěru a na vaše děti se velmi těšíme,

Registrace: registrujte se zde 

Budeme se těšit,

Ulrike Lillard s týmem

 

15. ROČNÍK ANGLICKÉHO TÁBORA PRO DĚTI A TEENAGERY

Galaxie volá! Bude to o dobrodružství, moudrosti a odvaze. Připojte se k naší jednotce STAR FORCE a pomozte nám vnést Novou Naději do Galaxie.

Anglická dobrodružná výprava pro děti ve věku 6-11 let. POZOR! Tento rok přidáváme také věkovou skupinu 12-16 let! Kromě dopoledního programu pro ně připravíme také vlastní program.

Budeme mít tým zkušených rodilých mluvčí a českých vedoucí. Plánujeme zábavné a kreativní workshopy, na které se mohou přihlásit jak děti, tak i teenageři, hry plné zábavy a venkovní aktivity.

Naše anglická dobrodružná výprava je založena na křesťanských principech a hodnotách.

Jak program tábora probíhá: Spousta dobrodružství, různé venkovní hry, zábava, příjemná atmosféra, noví kamarádi a také hodně angličtiny, kterou si děti užijí díky různým aktivitám – budeme mít skvělý tým zkušených rodilých mluvčí a českých vedoucí.

Těšíme se na možnost vidět se s vámi i vašemi dětmi! 🙂

JAK PROBÍHAL 14. ROČNÍK ANGLICKÉHO TÁBORA PRO DĚTI V ROCE 2021

International Spy Academy, dobrodružná anglická výprava 5. – 9. července 2021

Bylo tak hezké vidět, jak znovu naše Life Centrum ožilo dětmi a lidmi z našeho týmu 🙂 Měli jsme tak skvělý čas s těmi nejúžasnějšími dětmi! Tvrdě makaly, aby se z nich staly Agenti pravdy, zúčastnily se mise, naučily se toho spoustu o špionáži a trénovaly, aby byly fit a měly plno síly a věděly, jak fungovat v týmu.

Každý den děti dostávaly tajné zakódované zprávy, které musely dešifrovat. Na naší špionážní akademii se naučily hodně angličtiny a také hodně anglicky mluvily 🙂 Jedna věc, která pro nás byla letos obzvláště důležitá, že jsme neměli žádné soutěžení a porovnávání, ale děti si vzájemné pomáhaly, jak uspět a dosáhnout společného zakončení.

Děti také měly možnost zažít naprosto skvělý trénink sebeobrany pod vedením rodiny Ptáčkových. Byly tak o krůček blíže k tomu, aby byly připraveny stát se výtečnými agenty 🙂

Jsme moc vděčni za úžasnou podporu na našem letošním táboře, i díky tomu náš tábor byl opravdu skvělým zážitkem pro děti.

 

 

 

JAK PROBÍHAL 13. ROČNÍK ANGLICKÝCH TÁBORŮ PRO DĚTI A TEENAGERY V ROCE 2019

Jak skvělý týden jsme měli na našem anglickém táboře pro děti! Skvělé děti, úžasný tým vedoucích, spousta zábavy, písniček a šťastných obličejů! A samozřejmě jsme mluvili hodně anglicky! Naše dobrodružství nás zavedlo hluboko do oceánu. Náš výzkumný tým na palubě naší ponorky Deep sea 1 se potápěl hlouběji, zkoumal a objevoval různé zajímavosti a nové věci. Plavali jsme skrze oceány, experimentovali jsme s vodou a dozvídali jsme se o dobrodružství spojeném s potápěním. Děkujeme hasičskému týmu ze Satalic, měli jsme díky nim dostatek vody v našich „oceánech“ na naši mokrou středu 🙂 Tento úžasný týden jsme zakončili s velkou show a oslavou společně s rodiči a přáteli 🙂

OHLAS NA DĚTSKÝ TÁBOR:

Příměstský tábor v Life Center absolvovaly dvě naše dcery ve věku 9 a 6 let a byly naprosto nadšené. Po prvotních rozpacích a obavách, že nebudou rozumět, přišlo okouzlení. O táboře mluvily obě v superlativech a nenašly jedinou negativní věc. Dle mínění té starší to byl společně se skautským táborem nejlepší zážitek z celých prázdnin. Bohužel v příštím roce se nám tyto dvě aktivity termínově kryjí a budeme muset tento tábor oželet, ale naše děti i my ho všem určitě doporučujeme. Skvělý tým, skvělá organizace, skvělý program, prostě jednička s hvězdičkou dvakrát podtržená:-) Lenka Štiková

 

Stejně tak i anglický tábor s teenagery byl velmi povedený. Vyrazili jsme mimo Prahu a užívali jsme si krásné přírody, spousty bláznivých her a hodně angličtiny s rodilými mluvčími! Letos jsme zjišťovali, jaké by to bylo, kdyby nás někdo hacknul. Jaká rozhodnutí bychom udělali, jak bychom se zachovali? Každý den jsme dostávali různé šifry a zjišťovali jsme, co je to za zprávy a od koho jsou. Měli jsme s tím spojené také workshopy plné tance, umění a šifrování.     A díky tomu, že ať osobně nebo i na internetu čelíme různým výzvám a není úplně těžké, aby se nám někdo naboural do života a změnil tak směr, kam se vydáváme, bavili jsme se o tom, jak poznat fake news a jak se chránit na sociálních sítích.

OHLAS NA TÁBOR PRO TEENAGERY:

Dcera se zúčastnila tábora celkem již potřetí a pokaždé jsme byli velmi spokojeni. Dcera se vrátila s mnoha zážitky a novými zkušenostmi. Navázala nová přátelství a její angličtina se opravdu výrazně zlepšila a nyní je schopna velmi dobře komunikovat. Oceňuji neuvěřitelné nasazení organizátorů, pestrý program během celého dne a v neposlední řadě možnost dětí mluvit přímo s rodilými mluvčími. Gabriela Selinger

Těšíme se na děti a teenagery opět na kempech v červenci 2021 🙂

ZÁKLADNÍ INFORMAČNÍ PŘEHLED


  • URČENO PRO: DĚTI A TEENAGERY 
  • DĚTI: 6-15 let 
  • TÉMA: Time travel adventure
  • CENA: 3 200 Kč(pokud na táboře budou sourozenci, cena za každé dítě je 3 000 Kč), v případě potřeby zajistíme i bezlepkovou variantu, pokud má vaše dítě více potravinových alergií a omezení, žádáme o nošení vlastního jídla – dle toho bude dle domluvy upravena cena tábora.
  • ĆAS A TRVÁNÍ: 1.-5.7. 2024 
  • REGISTRACE: registrujte se zde , registrace je možná do 20. 5. 2024

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, POKUD MÁTE O TUTO AKTIVITU ZÁJEM

Pokud máte zájem, nejste si jisti, či máte jakýkoli dotaz, který se týká této aktivity, neváhejte nám vše napsat. Jakmile to bude jen možné, ozveme se vám obratem zpět.