ANGLICKÉ TÁBORY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

REGISTRACE NA 14. ROČNÍK ANGLICKÝCH TÁBORŮ PRO DĚTI A TEENAGERY SPUŠTĚNA

Rádi bychom Vám oznámili spuštění registrace na náš 14. ročník anglických táborů pro děti a teenagery, které se budou konat v červenci 2020. Níže naleznete veškeré důležité informace včetně možnosti registrace.

Těšíme se na další možnost strávit skvělý čas s Vašimi dětmi na našich táborech.

S přátelským pozdravem, Ulrike Lillard (ředitelka)

Anglický příměstský tábor Escape room pro teenagery 

Co když se dostaneš na místo, kde není úniku? Jak se zachováš vůči sobě, vůči ostatním a jak otevřeš dveře, od kterých není klíč?

Přijď na tábor, posuň svoji angličtinu na vyšší level společně s našimi rodilými mluvčími a užij si s námi plno dobrodružství. Můžeš se těšit na spoustu dobrodružství, na různé hry, zábavu, příjemnou atmosféru, nové kamarády a také na hodně angličtiny – budeme mít skvělý tým zkušených rodilých mluvčí a českých vedoucí 🙂

REGISTRACE NA TÁBOR PRO TEENAGERY ZDE.

 

Anglický příměstský tábor International Spy Academy pro děti

TÁBOR PRO DĚTI – UPOZORNĚNÍ

V tuto chvíli jsme dosáhli plné kapacity tábora. Na tábor již není možné se registrovat. 

Mezinárodní špionážní akademie pro všechny děti, které milují dobrodružství.

Děti se můžou těšit na spoustu dobrodružství, které nás zavedou také ven, abychom zkoumali a objevovali různé stopy. Náš speciální špionážní workshop nám poskytne ty správné znalosti a prostředky, abychom dělali naši práci dobře. A navíc – na Mezinárodní špionážní akademii bude hlavním jazykem angličtina. Ale žádné obavy, na naší cestě se společně naučíme nová slovíčka.

 

JAK PROBÍHAL 13. ROČNÍK ANGLICKÝCH TÁBORŮ PRO DĚTI A TEENAGERY V ROCE 2019

Jak skvělý týden jsme měli na našem anglickém táboře pro děti! Skvělé děti, úžasný tým vedoucích, spousta zábavy, písniček a šťastných obličejů! A samozřejmě jsme mluvili hodně anglicky! Naše dobrodružství nás zavedlo hluboko do oceánu. Náš výzkumný tým na palubě naší ponorky Deep sea 1 se potápěl hlouběji, zkoumal a objevoval různé zajímavosti a nové věci. Plavali jsme skrze oceány, experimentovali jsme s vodou a dozvídali jsme se o dobrodružství spojeném s potápěním. Děkujeme hasičskému týmu ze Satalic, měli jsme díky nim dostatek vody v našich „oceánech“ na naši mokrou středu 🙂 Tento úžasný týden jsme zakončili s velkou show a oslavou společně s rodiči a přáteli 🙂

OHLAS NA DĚTSKÝ TÁBOR:

Příměstský tábor v Life Center absolvovaly dvě naše dcery ve věku 9 a 6 let a byly naprosto nadšené. Po prvotních rozpacích a obavách, že nebudou rozumět, přišlo okouzlení. O táboře mluvily obě v superlativech a nenašly jedinou negativní věc. Dle mínění té starší to byl společně se skautským táborem nejlepší zážitek z celých prázdnin. Bohužel v příštím roce se nám tyto dvě aktivity termínově kryjí a budeme muset tento tábor oželet, ale naše děti i my ho všem určitě doporučujeme. Skvělý tým, skvělá organizace, skvělý program, prostě jednička s hvězdičkou dvakrát podtržená:-) Lenka Štiková

 

Stejně tak i anglický tábor s teenagery byl velmi povedený. Vyrazili jsme mimo Prahu a užívali jsme si krásné přírody, spousty bláznivých her a hodně angličtiny s rodilými mluvčími! Letos jsme zjišťovali, jaké by to bylo, kdyby nás někdo hacknul. Jaká rozhodnutí bychom udělali, jak bychom se zachovali? Každý den jsme dostávali různé šifry a zjišťovali jsme, co je to za zprávy a od koho jsou. Měli jsme s tím spojené také workshopy plné tance, umění a šifrování.     A díky tomu, že ať osobně nebo i na internetu čelíme různým výzvám a není úplně těžké, aby se nám někdo naboural do života a změnil tak směr, kam se vydáváme, bavili jsme se o tom, jak poznat fake news a jak se chránit na sociálních sítích.

OHLAS NA TÁBOR PRO TEENAGERY:

Dcera se zúčastnila tábora celkem již potřetí a pokaždé jsme byli velmi spokojeni. Dcera se vrátila s mnoha zážitky a novými zkušenostmi. Navázala nová přátelství a její angličtina se opravdu výrazně zlepšila a nyní je schopna velmi dobře komunikovat. Oceňuji neuvěřitelné nasazení organizátorů, pestrý program během celého dne a v neposlední řadě možnost dětí mluvit přímo s rodilými mluvčími. Gabriela Selinger

Těšíme se na děti a teenagery opět na kempech v červenci 2020 🙂

ZÁKLADNÍ INFORMAČNÍ PŘEHLED


  • URČENO PRO: MLÁDEŽ
  • TEENAGEŘI (12-18): 20. 7. – 24. 7. 2020 
  • CENA – TÁBOR PRO TEENAGERY: 3 100 Kč (zahrnuje svačiny, oběd, pitný režim, materiály na workshopy, pojištění, výlety a 1 den přespávání), doporučujeme registraci co nejdříve, loňský tábor byl velice brzy zaplněný. 
  • REGISTRACE – TEENAGEŘI: své teenagery registrujte na tomto odkazu 
  • ĆAS A TRVÁNÍ: JEDEN TÝDEN
  • STATUS: REGISTRACE SPUŠTĚNA, MOŽNÉ SE REGISTROVAT DO 15. 4. 2020, doporučujeme registraci co nejdříve, loňský tábor byl velice brzy zaplněný. Registrace je platná pouze v případě uhrazení tábora.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, POKUD MÁTE O TUTO AKTIVITU ZÁJEM

Pokud máte zájem, nejste si jisti, či máte jakýkoli dotaz, který se týká této aktivity, neváhejte nám vše napsat. Jakmile to bude jen možné, ozveme se vám obratem zpět.