ANGLICKÉ TÁBORY PRO DĚTI A MLÁDEŽ

13. ROČNÍK ANGLICKÝCH TÁBORŮ PRO DĚTI A TEENAGERY

Další ročník a příprava našich populárních anglických táborů je již v plném proudu. Opět budeme mít tábor dedikovaný dětem a také mládeži začátkem letních prázdnin roku 2019. Těšíme se na vás 🙂

ANGLICKÝ TÁBOR (s přespáváním mimo Prahu) PRO TEENAGERY S NÁZVEM HACKED:

Věk: 12 – 18 let
Datum: 14. (od odpoledne) – 19. 7. 2019  
Místo konání: Jcamp (Nové Město pod Smrkem)
Úroveň angličtiny: vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé (naše aktivity jsou tomu uzpůsobeny)
Cena: 3 300 Kč, v ceně je zahrnuto ubytování, svačiny, obědy, večeře, pitný režim, materiály na workshopy, pojištění, sleva 10 % pro rodiny: na druhé a další dítě dáváme slevu 10 % z ceny za jednoho účastníka (např. 1 dítě zaplatí cenu 3 300 Kč, každé další dítě z rodiny zaplatí 2 970 Kč)
Registrace: https://form.jotformeu.com/83522210417345, registrace je možná do 15. 4. 2019

 

Téma Hacked: Hacknutý…Co kdyby se to najednou stalo tobě? Co když najednou budeš muset udělat rozhodnutí, která všechno změní? Připoj se k nám na nezapomenutelná dobrodružství plná různých virů, hacků a vlastních rozhodnutích.

Teenageři se můžou těšit na spoustu dobrodružství, na různé hry, zábavu, příjemnou atmosféru, nové kamarády a také na hodně angličtiny – budeme mít skvělý tým zkušených rodilých mluvčí a českých vedoucí 🙂

 

ANGLICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO DĚTI S NÁZVEM SUBMERGED:

Milí rodiče,

v tuto chvíli jsme dosáhli plné kapacity tábora pro děti.

Každopádně registrace jsou finální pouze v případě, že je kemp také zaplacen. Brzy budeme vědět, zda máme další volná místa, která vám můžeme nabídnout.
Nyní začínáme s čekací listinou, pokud tedy máte zájem, napište nám prosím na info@lifecenter.cz a budeme Vás informovat, zda se vaše dítě můžou stále připojit.

Děkujeme za pochopení,
Ulrike Lillard s týmem

Věk: 6 – 12 let
Datum:
1. – 5. 7. 2019
Místo konání:
Hrdoňovická 2559/18, Horní Počernice 
Cena:
2 550 Kč, v ceně jsou zahrnuty svačiny, oběd, pitný režim, materiály na workshopy, pojištění, sleva 10 % pro rodiny: na druhé a další dítě dáváme slevu 10 % z ceny za jednoho účastníka (např. 1 dítě zaplatí cenu 2 550 Kč, každé další dítě z rodiny zaplatí 2 295 Kč)

Téma Submerged: Pod mořskými vlnami se nachází podmořský svět a když se dostaneme pod hladinu, věci tam vypadají jinak… Letos v létě vezmeme děti dohlubin oceánu. Budeme se potápět hluboko v naší žluté ponorce. Naše angličtina bude plná dobrodružství, zábavy a akce. Samozřejmě budeme mít skvělý tým zkušených rodilých mluvčí a českých vedoucí na palubě 🙂

ZÁKLADNÍ INFORMAČNÍ PŘEHLED


  • URČENO PRO: DĚTI A MLÁDEŽ
  • DĚTI (6-12): 1. 7. – 5. 7. 2019
  • TEENAGEŘI (12-18): 14. 7. (od odpoledne) – 19. 7. 2019
  • ĆAS A TRVÁNÍ: JEDEN TÝDEN
  • GARANT KURZU: JANA BAČOVÁ
  • STATUS: REGISTRACE SPUŠTĚNA

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKOVAT, POKUD MÁTE O TUTO AKTIVITU ZÁJEM

Pokud máte zájem, nejste si jisti, či máte jakýkoli dotaz, který se týká této aktivity, neváhejte nám vše napsat. Jakmile to bude jen možné, ozveme se vám obratem zpět.