ANGLICKÝ TÁBOR PRO DĚTI LÉTO 2021

14. ROČNÍK ANGLICKÉHO TÁBORA PRO DĚTI 

Jsme moc rádi, že se léto blíží a my tak můžeme opět plánovat další anglický tábor pro děti. Uvědomujeme si, že aktuálně je celá situace ohledně budoucího vývoje Covidu v ČR nejasná. Pokud nám to situace a podmínky dovolí, rozhodně se na náš letní tábor můžete těšit.

Můžete se spolehnout, že na táboře bude zajištěno vše potřebné, aby se tábor mohl konat – pravidelná hygiena, dezinfekce atd. Bezpečnost našich dětí i našich pracovníků je pro nás velmi důležitá.

Téma letošního tábora je International SPY ACADEMY. Děti se můžou těšit na spoustu dobrodružství, které nás zavedou také ven, abychom zkoumali a objevovali různé stopy. Náš speciální špionážní workshop nám poskytne ty správné znalosti a prostředky, abychom dělali naši práci dobře. A navíc – na Mezinárodní špionážní akademii bude hlavním jazykem angličtina. Ale žádné obavy, na naší cestě se společně naučíme nová slovíčka.

Jak program tábora probíhá: Spousta dobrodružství, různé venkovní hry, zábava, příjemná atmosféra, noví kamarádi a také hodně angličtiny, kterou si děti užijí díky různým aktivitám – budeme mít skvělý tým zkušených rodilých mluvčí a českých vedoucí.

Těšíme se na možnost vidět se s vámi i vašemi dětmi! 🙂

 

JAK PROBÍHAL 13. ROČNÍK ANGLICKÝCH TÁBORŮ PRO DĚTI A TEENAGERY V ROCE 2019

Jak skvělý týden jsme měli na našem anglickém táboře pro děti! Skvělé děti, úžasný tým vedoucích, spousta zábavy, písniček a šťastných obličejů! A samozřejmě jsme mluvili hodně anglicky! Naše dobrodružství nás zavedlo hluboko do oceánu. Náš výzkumný tým na palubě naší ponorky Deep sea 1 se potápěl hlouběji, zkoumal a objevoval různé zajímavosti a nové věci. Plavali jsme skrze oceány, experimentovali jsme s vodou a dozvídali jsme se o dobrodružství spojeném s potápěním. Děkujeme hasičskému týmu ze Satalic, měli jsme díky nim dostatek vody v našich „oceánech“ na naši mokrou středu 🙂 Tento úžasný týden jsme zakončili s velkou show a oslavou společně s rodiči a přáteli 🙂

OHLAS NA DĚTSKÝ TÁBOR:

Příměstský tábor v Life Center absolvovaly dvě naše dcery ve věku 9 a 6 let a byly naprosto nadšené. Po prvotních rozpacích a obavách, že nebudou rozumět, přišlo okouzlení. O táboře mluvily obě v superlativech a nenašly jedinou negativní věc. Dle mínění té starší to byl společně se skautským táborem nejlepší zážitek z celých prázdnin. Bohužel v příštím roce se nám tyto dvě aktivity termínově kryjí a budeme muset tento tábor oželet, ale naše děti i my ho všem určitě doporučujeme. Skvělý tým, skvělá organizace, skvělý program, prostě jednička s hvězdičkou dvakrát podtržená:-) Lenka Štiková

 

Stejně tak i anglický tábor s teenagery byl velmi povedený. Vyrazili jsme mimo Prahu a užívali jsme si krásné přírody, spousty bláznivých her a hodně angličtiny s rodilými mluvčími! Letos jsme zjišťovali, jaké by to bylo, kdyby nás někdo hacknul. Jaká rozhodnutí bychom udělali, jak bychom se zachovali? Každý den jsme dostávali různé šifry a zjišťovali jsme, co je to za zprávy a od koho jsou. Měli jsme s tím spojené také workshopy plné tance, umění a šifrování.     A díky tomu, že ať osobně nebo i na internetu čelíme různým výzvám a není úplně těžké, aby se nám někdo naboural do života a změnil tak směr, kam se vydáváme, bavili jsme se o tom, jak poznat fake news a jak se chránit na sociálních sítích.

OHLAS NA TÁBOR PRO TEENAGERY:

Dcera se zúčastnila tábora celkem již potřetí a pokaždé jsme byli velmi spokojeni. Dcera se vrátila s mnoha zážitky a novými zkušenostmi. Navázala nová přátelství a její angličtina se opravdu výrazně zlepšila a nyní je schopna velmi dobře komunikovat. Oceňuji neuvěřitelné nasazení organizátorů, pestrý program během celého dne a v neposlední řadě možnost dětí mluvit přímo s rodilými mluvčími. Gabriela Selinger

Těšíme se na děti a teenagery opět na kempech v červenci 2021 🙂

ZÁKLADNÍ INFORMAČNÍ PŘEHLED


  • URČENO PRO: DĚTI
  • DĚTI (6-12): 5. – 9. 7. 2021, Tábor bude probíhat v našich prostorách v Horních Počernicích 
  • CENA: 2 700 Kč 
  • ĆAS A TRVÁNÍ: JEDEN TÝDEN
  • STATUS: PŘIPRAVUJEME

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, POKUD MÁTE O TUTO AKTIVITU ZÁJEM

Pokud máte zájem, nejste si jisti, či máte jakýkoli dotaz, který se týká této aktivity, neváhejte nám vše napsat. Jakmile to bude jen možné, ozveme se vám obratem zpět.